İŞTİRAKLERİMİZ

Groseri

Groseri, 1989 yılının Haziran ayında Ersin Özdemir, Mehmet Ali Önür ve Levent Uğurses kuruculuğunda 3 kasa, bir şube ile başladığı marketçiliğe, Ekim 2019 itibari ile 175 kasa, 28 mağaza ile devam etmektedir. Adanalı, market kültürüne tamamen yabancıydı. Markete girmek, vatandaşa lüks ve pahalı bir mağazaya girmek gibi itici geliyordu


Groseri, bu önyargıyı yıkmak için yıllarca mücadele verdi. Klimalar çalışırken, marketlerin kapıları sonuna kadar açık tutuldu. Bedava ekmek dağıtımı yapıldı. Ancak, bugün bakıldığında market kültürünü benimseyen bir Adana görmek Groseri’yi son derece mutlu etmektedir.Groseri’nin hedefi; bölgesel olmak fakat farklılığı yakalamaktı. Bu anlamda Groseri; müşteriyle gündemi paylaşarak yaşanan heyecanlara ortak olan ve müşteri farklılığını yakalamayı başaran bir market olmuştur. Aynı hedefleri “ global düşün, lokal yaşa “ mantığıyla devam ettirmekteyiz.Groseri; teknolojiyi yakından takip eden, güler yüzlü, ilgili personel anlayışı ve kalitede ucuzluk prensibiyle hizmet veren bir market olmuştur. Groseri, bölgesel düzeyde ve şehir içerisinde faaliyet gösteren bir market olarak bölgede, her geçen gün biraz daha fazla istihdam yaratmakta, "Bölgenin parası bölgede kalsın" mantığı ile hareket etmektedir.


Groseri, ülkemizde yaşanan ekonomik krize rağmen yatırım yapmaktan kaçınmayarak; her yıl market yatırımlarına devam etmektedir. Groseri; şimdiye kadar hiçbir müşterisinin istediği markayla kavga etmemiş, raftan mal kaldırmamıştır. Firma ile ihtilaf yaşandığında dahi bu ürüne kesinlikle yansıtılmamıştır. Groseri; bölgemizde kalite-fiyat dengesinde en iyiyi yakalayan ve en iyi ürünü en iyi fiyatlarla ortalama en uzun süre satan market olma gururunu yaşamaktadır. Groseri de reyonlara giren tüm ürünler TSE şartlarına uygun, gıda üretim sicili onaylı ürünlerdir. Groseri yönetimi; aile şirketlerindeki sıcaklığı, kurumsal şirketlerdeki hiyerarşik düzen prensibini misyon edinmiştir.


Groseri, teknoloji ve otomasyondaki yüksek standartla sadece müşterisine kasada hızlı servis sunmakla kalmamış; raporlar, analizler, grafikler hazırlayarak kategori yöntemi, raf yöntemi, çeşit yöntemi konularındaki verileri de firmalarla paylaşmıştır.

Banne Oyuncak

Alışveriş merkezlerine gidip zaman kaybetmektense şehir merkezinde doğru oyuncağı doğru fiyata alabilme rahatlığını sunan sıcak bir mekan yaratma misyonumuz ile yaratılan baNNe oyuncak mağazaları kısa zamanda Adanalıların beğenisini kazanarak, oyuncak denilince akla gelen ilk marka olmuştur.

Güleryüzlü personeli, lisanslı, bebek ve çocuk sağlığına uygun ürünleri ile ilgi gören baNNe Oyuncak, Adana'daki beş şubesine ilave olarak Ceyhan ve Mersin'de hizmete giren mağazaları ile toplamda 7 şubesiyle Çukurova'nın hizmetindedir.

Pakfırın

Kompani Unlu Mam. Gıda San. Ve Tic. A.Ş., Adana’da farklı sektörlerde faaliyet gösteren Pakyürek ve Uğurses ailelerinin ortaklığı ile 2013 yılında kurulmuştur. 2.000 metrekare alan üzerine kurulan üretim tesisi ile organize fırıncılık pazarının yeni markası PAKFIRIN ortaya çıkmıştır. PAKFIRIN, “Lezzeti dayanılmaz, tazeliği tartışılmaz” sloganıyla Adana ve Çukurova’nın bir markası olarak güney illerimizden başlayarak tüm Türkiye’ ye yayılmayı hedeflemektedir.

 

2013 yılında ilk mağazasını açan PAKFIRIN, Mağaza ve Corner konseptleri ile büyümektedir. 2015 yılından itibaren Franchise verilmeye başlanmıştır. 2020 yılında Adana ve Mersin’de bulunan 10 mağaza, 8 corner toplam 18 satış noktasında hizmet verilmektedir. Mağazalar dışında ev dışı tüketim kanalına da ürün tedarik edilmektedir.

 

PAKFIRIN’da bulabileceğiniz ekmek çeşitleri arasında tam buğday ekmeği, çavdarlı ekmek, kepekli ekmek, üç çekirdekli ekmek ve tahıllı kare ekmek bulunmaktadır. Günün her saati sürekli taze bulabileceğiniz simit çeşitleri, poğaça çeşitleri, açma çeşitleri, peynirli, kıymalı, ıspanaklı ve patatesli börekler, soğuk ve sıcak sandviç çeşitleri, atıştırmalık ürünler reyonlarda yer almaktadır. En kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilen günlük pasta çeşitleri, tartlar, tatlı ve tuzlu kurabiyeler, kek çeşitleri, ev yapımı limonata ve dondurma da reyonlarımızın vazgeçilmezlerindendir.