HABERLER

zihnibaba.com hizmete girdi

zihnibaba.com hizmete girdi

GELENEKSEL KANALA MODERN YOLLA ULAŞIYORUZ !

LMC Gıda, sadece distribütörlüğünü yaptığı ürünleri değil, perakendecinin dükkanında sürekli bulundurduğu,  "olmazsa olmaz" ürünleri de tedarik ederek "en baba fiyatlarla"  online kanal üzerinden satışa sunmak üzere yeni bir portalı hizmete açtı.

Adana gıda piyasasına çok uzun yıllardır hizmet vermiş yönetim kurulu başkanımız Zihni Uğurses'in, Adana gıda piyasasının kendisini çağırdığı ismiyle Zihni Baba'nın adını verdiğimiz bu portal 2021 Nisan ayında ilk siparişlerini almaya başladı. Cazip fırsatları ve "ertesi gün teslimat" iddiası ile kısa zamanda Adana perakendecisinin beğenisini kazanan zihnibaba.com sitesine gerek web üzerinden gerekse tüm cep telefonlarından veya tabletlerden uygulama marifetiyle ulaşmak çok kolay.

zihnibaba.com, portföyünü sürekli genişleterek sadece perakendecinin değil perakendeci olmasa bile bir perakendeci ölçeğinde tüketimi olan küçük işletmeleri, çiftlik sahiplerini,, fabrikaları, kamu kurumlarını, yazlıkçıları, yaylacıları, kısacası hesabını bilen ve toplu alım yapan herkesi hedefliyor.