HABERLER

LMC müşterileri için Hilton’da çift kişilik konaklama ve kahvaltı fırsatı

LMC müşterileri için Hilton’da çift kişilik konaklama ve kahvaltı fırsatı

1 Eylül 2014 – 15 Ekim 2014 tarihleri arasında, LMC müşterileri satış noktalarında ürünlerimizi fotoğraflayacak ve LMC Gıda San. Tic. Ltd. Şti. Facebook sayfamıza yükleyecek. Yüklenecek fotoğrafların açıklama bölümüne ise Mobis ID ( müşteri numarası) ve müşteri unvanını yazacaklar. Aşağıdaki şartları yükleyecekleri fotoğraflar ile sağlayan tüm müşterilerimiz, çekiliş ile Adana Hilton’da çift kişilik konaklama fırsatı yakalayacaklar. Sadece 1 şartı yerine getiren müşterilerimiz isimlerini çekiliş torbasına 1 defa, 2 şartı yerine getiren müşterilerimiz isimlerini çekiliş torbasına 2 defa, 3 şartın 3 ‘ünü birden yerine getiren müşterilerimiz ise isimlerini çekiliş torbasına 3 defa ekletme şansı elde etmiş olacak.

 

Çekiliş elde etme şartları:

1- Yazar kasasının ön kısmının tamamını içlerinde en az 2 çeşit sakız veya şeker olmak ve rakip firma ürünü bulundurmamak üzere Ülker ürünleri ile doldurmak ve bu fotoğrafı Facebook sayfamızda paylaşmak.

 

2- İçecek dolabının içerisinde en az 2 çeşit ve toplam 12 adetten az olmamak kaydı ile Ülker içecek grubu ürünleri bulundurmak ve bu fotoğrafı Facebook sayfamızda paylaşmak.

 

3- Bizim Mutfak markalı ürünlerimizden en az 4 çeşidi 48 adetten az olmamak kaydı ile raflarında sergilemek ve bu fotoğrafı Facebook sayfamızda paylaşmak.

 

15 Ekim tarihine kadar gelecek olan fotoğraflarda görünen raf ve dolap düzenlerini, LMC müşteri sorumluları ve satış elemanları yapacakları denetimlerde kontrol ediyor olacaklar. Bozulma tespiti halinde müşterimiz yeniden satışa ve raf düzenine davet edilecek. Raf düzeninin bozulma tespitinden en geç 1 gün içerisinde eski haline getirilmemesi durumunda LMC ilgili müşterimizi çekilişe dahil etmeme hakkını saklı tutacak.

 

15 Ekim 2014 ‘e kadar sayfamıza şartları sağlayan fotoğraf yüklemesi yapan müşterilerimiz arasında yapılacak çekiliş ile 3 müşterimiz, Adana Hilton’da çift kişilik konaklama ve kahvaltı ödülü kazanacak. Çekiliş, 24 Ekim 2014 Cuma günü saat 13.30 ‘da Girne Bulvarı No:238 / A Yüreğir Adana adresinde bulunan LMC Gıda San. Tic. Ltd. Şti. bahçesinde ve Adana 10. Noteri huzurunda gerçekleştirilecek. 

 

Asil talihlilerin hediyeler için son başvuru tarihi 31 Ekim 2014 saat 17.00, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 7 Kasım 2014 saat 17.00 ‘dir. 

 

Hediye odalar için otele giriş  öğlen 15.00 otelden çıkış ertesi gün öğlen 12.00  ‘dir. Ulaşım ve otel içi ekstra harcamalar hediyeye dahil değildir. Hediye oda hakkı, 31 Aralık 2014 ‘e kadar kullanılmalıdır. 

 

Kayıt yaptıran ve doğum tarihi, isim soy isim, telefon numarası bilgileri eksik olan müşterilerimiz kampanyaya katılamaz. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Kazanılan hediye devredilemez, nakde çevrilemez. Kampanyamıza LMC Gıda San. Tic. Ltd. Şti. ve Adana Hilton çalışanları katılamaz.