KURUMSAL

HAKKIMIZDA

LMC Gıda Tahm.Tah.Nak.ve Tarım Ürün.San.Tic.Ltd.Şti., 16 Ekim 1996 tarihinde kurulmuş bir aile şirketidir. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz olarak Adana Ülker distribütörü olarak tanınmış şirketimiz bununla sınırlı kalmayarak, Adana ve ilçelerinde yaklaşık 5.000 satış noktasını Ülker dışında; Red Bull, İçim, Superfresh gibi hızlı satılan, talep edilen, sektöründe lider, kaliteli ürünlerle buluşturmaktadır.

Toplam 1.200 metrekarelik soğuk hava odalarının yanı sıra, 7.300 metrekarelik kapalı depolama alanına sahip Adana deposunda ve sahibi olduğu oyuncak mağazalarında 7.000 üzerinde ürün taşıyan şirketimiz, 131 araçlık filosuyla hizmet vermektedir. Tamamı mobil bilgisayar, yazıcı ve POS makinesiyle donanımlı satış örgütü müşteri memnuniyetini hedeflerken, “bekLMC yok” prensibiyle hareket etmektedir.

Zihni UĞURSES’in yönetim kurulu başkanlığını yapmakta olduğu LMC Gıda’da, diğer yönetim kurulu üyelerinden Cenk UĞURSES, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür; Mert UĞURSES ise Ticari İşlerden Sorumlu Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

Bisküviden çikolataya, oyuncaktan şampuana, enerji içeceğinden ketçaba, yoğurt ve petnirden dondurulmuş gıdaya kadar zengin portföyümüzde bulunan ürünlerimizi satan, satmak isteyen tüm perakende noktalarına düzenli ziyaret yaparak, en iyi ve hızlı dağıtım hizmetini sunmayı amaçlıyoruz.

2015 yılında Banne markamızla adım attığımız oyuncak perakendeciliği sektöründe de 2019 yılına girerken 7 mağazaya ulaşmış bulunuyoruz.  Hedefimiz LMC’nin müşteri odaklı, hızlı, kaliteli hizmetini perakende mağazacılık sektöründe de Çukurova halkı ile buluşturmaktır.